Ödeme Seçenekleri ve Banka Bilgileri

Ödeme Seçenekleri

OilMarkt.com olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güvenli ve pratik ödeme seçenekleri sunmaktayız. Siparişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamanız için çeşitli ödeme yöntemleri sunuyoruz. İşte size sunduğumuz ödeme seçenekleri:

Kredi Kartı:

Sitemizde kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Visa, MasterCard, American Express gibi yaygın kredi kartı markalarını kabul ediyoruz. Ödemeniz SSL güvenlik sertifikası ile korunur ve güvenli bir şekilde işlenir.

Banka Havalesi:

Sipariş tutarınızı banka havalesi ile ödeyebilirsiniz. Ödeme bilgilerimizi aşağıda bulunan banka hesaplarına transfer yaparak ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Banka havalesi ile ödeme yaptıktan sonra siparişinizin işleme alınabilmesi için ödeme dekontunu bize iletmeyi unutmayın.

Tüm ödeme seçenekleri güvenli ve kolay bir şekilde işlem yapmanızı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Ödeme bilgileriniz gizli tutulacak ve kişisel verileriniz güvence altında olacaktır.

Lütfen ödeme seçeneği tercihinizi sipariş tamamlama aşamasında belirtin. Herhangi bir sorunuz veya ödemeyle ilgili destek talepleriniz varsa, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Banka Bilgileri

Banka Hesap Sahibi IBAN Numarası
Kuveyt Türk (Dolar) HPC BİLGİ TEKNOLOJİSİ YAZILIM DONANIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TR90 0020 5000 0958 0116 8001 03
Kuveyt Türk (Türk Lirası) HPC BİLGİ TEKNOLOJİSİ YAZILIM DONANIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TR04 0020 5000 0958 0116 8000 02